Welcome in the Vampire World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Vivianne Valya

Go down

Vivianne Valya Empty Vivianne Valya

Pisanie by Vivianne Sob Sie 21, 2010 8:52 pm

Imię: Vivianne
Nazwisko: Valya
Wiek: 18 lat
Pochodzenie: Barranquilla, Kolumbia
Jako człowiek:
Pochodzę ze zwykłej rodziny. Jestem rozpuszczoną jedynaczką. Rodzice zginęli w wypadku samochodowym, gdy miałam 15 lat. Przygarnęła mnie samotnie mieszkająca ciotka, jak na mój gust zbyt opiekuńcza. Codzienna kontrola doprowadzała mnie do szału. W wieku 17 lat poznałam chłopaka, który jako prezent naszej miesięcznej rocznicy bycia razem zabrał mnie na romantyczny spacer do lasu i obdarzył.. czułym ugryzieniem. Wróciłam do domu do końca nie kojarząc faktów. Pod wpływem głodu zabiłam ciotkę. Od roku jestem wampirem i jestem z tego dumna.
Jako wampir:
Brak wyrzutów sumienia i wampirza natura przypadły mi do gustu. Przez ten rok jednak próbowałam zwalczyć pociąg do ludzkiej krwi, niestety nie potrafię się do końca kontrolować i w efekcie rzucam się jak dzikie zwierzę na swoją zdobycz, trudno mnie wtedy powstrzymać. W poszukiwaniu dobrych, wampirzych nauczycieli przez przypadek usłyszałam o Willi. Wyruszyłam tam z nadzieją zwalczenia instynktu.
Dieta: ludzie i zwierzęta.
Dodatkowe umiejętności:
Dzięki urokowi, który przyciąga wzrok możliwość czytania w myślach, ale tylko u płci przeciwnej - zarówno u ludzi jak i wampirów (wyłącznie podczas kontaktu wzrokowego, o który przecież nie trudno).
Vivianne
Vivianne

Liczba postów : 17
Join date : 21/08/2010
Age : 32

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach